Home

неприязън самолет Малави европейска отворена купа по джудо за жени мелодраматичен методология изповед

С едно 5-то и едно 7-мо място за България завърши Европейската купа по джудо  в София | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове
С едно 5-то и едно 7-мо място за България завърши Европейската купа по джудо в София | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Началото на Европейска купа по джудо за жени бе дадено днес в София |  FightNews.bg
Началото на Европейска купа по джудо за жени бе дадено днес в София | FightNews.bg

БТА :: Българската федерация по джудо премира с общо 25 хиляди лева  призьорите от Евро 2022
БТА :: Българската федерация по джудо премира с общо 25 хиляди лева призьорите от Евро 2022

Европейска купа по джудо този уикенд в "Арена Армеец" - bTV Новините

12 български джудистки ще участват на Европейската отворена купа в София |  спортни новини от insport.bg
12 български джудистки ще участват на Европейската отворена купа в София | спортни новини от insport.bg

Болен и с температура Ивайло Иванов стана седми на Европейската купа по  джудо в столицата
Болен и с температура Ивайло Иванов стана седми на Европейската купа по джудо в столицата

Европейска отворена купа по джудо за жени ще се проведе в събота и неделя в  София - Topsport.bg
Европейска отворена купа по джудо за жени ще се проведе в събота и неделя в София - Topsport.bg

Ден 1: Резултати от Европейска отворена купа по джудо за жени | Boec.BG -  онлайн медия за бойни спортове
Ден 1: Резултати от Европейска отворена купа по джудо за жени | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Спортен клуб по джудо "Хасково" - Ивелина Илиева,която е родом от Хасково и  настояща състезателка на ШУН Джудо клуб София спечели златен медал на Европейската  отворена купа по джудо за жени в
Спортен клуб по джудо "Хасково" - Ивелина Илиева,която е родом от Хасково и настояща състезателка на ШУН Джудо клуб София спечели златен медал на Европейската отворена купа по джудо за жени в

Федерацията по джудо с подкрепа за правителството - Flashnews

ДЖУДО И САМБО ☆ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

Джудо новини | FightNews.bg

Iliev Sport Agency - Елитът на джудото идва в София за Европейската купа  този уикенд Над 150 състезателки от 23 държави ще пристигнат в София за  47-то издание на най-стария турнир по
Iliev Sport Agency - Елитът на джудото идва в София за Европейската купа този уикенд Над 150 състезателки от 23 държави ще пристигнат в София за 47-то издание на най-стария турнир по

Открита европейска купа по джудо | Джудо | Спортен Календар 2023

Борис Георгиев: Искам да зарадвам публиката на Европейското по джудо в  България през 2022 г.
Борис Георгиев: Искам да зарадвам публиката на Европейското по джудо в България през 2022 г.

ИСТОРИЧЕСКО! Двама българи стигнаха финал на Европейската отворена купа в  София - Tribune.bg
ИСТОРИЧЕСКО! Двама българи стигнаха финал на Европейската отворена купа в София - Tribune.bg

България приема Европейското по джудо през 2022 г. - NOVA

Злато за Ивелина Илиева на Европейската купа по джудо в Цюрих

Загуби за българите във втория ден на Европейската купа по джудо | Boec.BG  - онлайн медия за бойни спортове
Загуби за българите във втория ден на Европейската купа по джудо | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

12 български джудистки ще участват на Европейската отворена купа в София

Bulgarian Judo Federation | Sofia

Два медала за България във втория ден на ЕП по джудо - Зала Арена София

Джудото раздаде 25 000 лева премии на призьорите си от европейското в София  - Спорт - Телеграф
Джудото раздаде 25 000 лева премии на призьорите си от европейското в София - Спорт - Телеграф

Зам.-министър Стоян Андонов участва в откриването на Европейската отворена  купа по джудо - Topsport.bg
Зам.-министър Стоян Андонов участва в откриването на Европейската отворена купа по джудо - Topsport.bg